Reklama PPC Remarketing

Remarketing (Retargeting) je nový reklamní nástroj, který umožní získat vašeho cílového zákazníka poté, co vstoupil na Vaše stránky a viděl Vaší nabídku a odešel porovnávat vaši nabídku s konkurenční.
Jak funguje?

My umíme přilákat naše zákazníky s pomocí na stránky s pomocí SEO, PPC reklamou, kontextní reklamou a s pomocí srovnávačů zboží (Zboží, Heuréka). Nejvíce se nám líbí SEO – je příjemné vidět, že naše stránky jsou na prvních místech ve vyhledávačích. Co máme ovšem dělat, když se naše zboží prodává v mnoha dalších obchodech a zákazník nespěchá koupit a porovnává naši nabídkou s nabídkou konkurence, která je v mnoha místech levnější?

Mýtus 1:

Pokud návštěvník přišel na vaše stránky, odešel a nic nekoupil nebo koupil u konkurenční firmy – už to není náš cílový zákazník a můžeme na něj zapomenout.

Realita:

Dnes si každý zákazník hlídá svou kapsu a nenakupuje bez výběru. U každé služby nebo produkci zákazníkovi trvá určitou dobu, než si rozmyslí, u koho nakoupí, bude porovnávat a srovnávat. Tento zákazník je ale pořád váš cílový zákazník a je potřeba mu nejvíce věnovat pozornost v době jeho rozhodování a vracet ho k vaši nabídce.

Víme, že zákazník má zájem o zboží a proto při pomoci našeho nastavení Vašeho obchodu můžeme takového návštěvníka speciálně označit, aniž by o tom věděl. V dalším časovém úseku potom, co návštěvník odešel, bude v době rozmýšlení u koho koupit při vyhledávání ve vyhledávačích a také všude, kde se nachází Google reklama vidět Vaši nabídku, která se mu bude připomínat do té doby, než Vaše zboží zakoupí. Nejpříjemnější na tomto způsobu je nejenom množství vrácených zákazníků zpět, ale i jeho nízkonákladovost, která je zlomková v porovnání s PPC reklamou.

Mýtus 2:

Návštěvník, který přišel na stránky s nabídkou, která ho zaujala si stránky zapamatuje a proto je potřeba vybírat dobré doménové jméno, aby bylo zapamatovatelné.

Realita:

Na doménová jména se dnes již málo kdo dívá a pamatuje si je, aby se stránka dostala do zákazníkových záložek musí být ultra zajímavá a vybočující z „normálu“. Ve většině případů zákazník opakuje stejnou cestu, kterou se na stránky dostal – např. vyhledavač, pokud zadá jiné klíčové slovo nebo se pořadí společností ve vyhledavači pohne a vy již nejste „třetí na první stránce vyhledavače“, je již zákazník u vaši konkurence.

Připomínání Vaši nabídky je mnohonásobně efektivnější, než pasivní očekávání, že si zákazník vzpomene a do Seznamu zadá to, co hledal. Tam se setká Vaše nabídka rovnou i s konkurencí – hlavně v dnešní době nejtěžší – cenovou (ne každý obchodník dnes může konkurovat cenou velkým společnostem). Zobrazování bannerů s Vaší nabídkou zákazníkovi v době rozmýšlení je neotravné, efektivní a hlavně stimulující. Zákazník se tím rychleji rozhodne pro Vás a nebude dále vyhledávat a porovnávat.
Tato unikátní a nová technologie se jmenuje Remarketing – „možnost získání zákazníků, kteří váhají nebo odešly ke konkurenci“.

Co dále?

Naše společnost jako jediná na trhu umí efektivně spojit a přesně zacílit všechny fungující nástroje SEO, reklamu ve vyhledávačích, srovnávače zboží a Remarketing do jednoho mocného nástroje, který nezná porážku. Tento nástroj se již osvědčil našim prosperujícím klientům.

Dále

Poptávka kontextní reklamy

Dále

Konkurenční výhody Imarto Networks

Яндекс.Метрика