Reference

Nabízíme Vám nakouknout do některých naších projektů, které názorně reprezentují naši kvalifikaci.

tmtlogo2

Unikátní platforma pro uskutečnění volání z webových stránek. Návštěvníci stránek Vám mohou zavolat pouhým kliknutím myší. Tyto stránky podporuji i placené volání, což umožňuje poradcům poskytovat jejich služby.

mc

 

E-shop s dětským značkovým oblečením. Byla uskutečněná realizace samotného obchodu a jeho složitá integrace s ERP systémem společnosti.

cooltour3

Provedení auditu webových stránek a podle jeho výsledků vyvinuti smart-platformy s možnosti objednat exkurze, s rezervačním programem a správou řízení provozu. Je vyvinuta a je prováděná komplexní reklamní kampaň, která využívá největší zdroje reklamních sítí. Tato společnost je momentálně nejúspěšnější podle počtu on-line prodejů služeb ve svém segmentu. Tento případ je názorným příkladem růstu prodejů z nuly až na stabilní pozici společnosti na trhu pouze za 1 rok.

 

sionlogo

 

Zdravotní turistika pro pacienty ze zemí SNS. Byla uskutečněná komplexní reklamní kampaň s vysokou konverzí na stránkách. Byli využity jak reklamní sítě, tak i partnerské zdroje návštěvnosti.

 

danea

 

E-shop dámské obuvi a doplňků. Byla provedená integrace e-shopu na přední obchodní platformy a sociální sítě ( včetně on-line aplikace Facebook ). Optimalizovaná nomenklatura výrobku pro umožnění vyhledávání a spuštění podporujících re-targetingových a re-marketingových kampaní. Celkový nárůst konverzi činil více jak 54%.

 

sergalex

 

Komplexní projekt pro rozvoj firemní identity, vytvoření stránek a provedení reklamní kampaně pro dopravní firmu Sergalex.

Яндекс.Метрика