Konkurenční výhody

Na mnoha webových stránkách  internetových/on-line  marketingových agentur, které poskytují služby v oblasti kontextní reklamy, se často objevuji takzvaných “ 10 důvodů proč si vybrat zrovna nás„. Při bližším zkoumání však zjistíme, že se nezakládají na realitě.

Buď popisují jen to, co i jiné agentury mají „běžně“ na práci,  stejně jako jakékoliv jiné specializované firmy nebo jsou tyto výhody pouze marketingovým „lákadlem“ anebo jsou udány velké počty obsluhovaných klientů a zpracovaných požadavků, které samozřejmě nemusí odrážet skutečnou kvalitu služeb.

Zákaznicky orientovaná on-line reklamní agentura

Právě proto my vyzdvihujeme jako své přesnosti tyto 2 body:

Profil naší firmy – zákaznicky orientovaná on-line reklamní agentura širokého profilu. Není nic lepšího, než provádět komplexní služby. Naším zákazníkům můžeme nabídnout poskytnutí  reklamního zastoupení v plném rozsahu, doslova od „A do Z“: od vývoje web stránky po provedení komplexních reklamních aktivit na internetu jako kontextová reklama ve vyhledávačích, remarketingové a retargetingové kampaně a připojení e-shopů na obchodní platformy.

Máme vlastní inteligentní vývojovou technologii, která automatizuje a zlepšuje procesy řízení kontextových reklamních kampaní, dále sleduje a koriguje ceny a textové reklamy a samozřejmě toho umí ještě mnohem více. Systémy s podobnými funkcemi jsou deklarovány jen u málo našich kolegů na celém světě.  Právě proto je náš systém řízení reklamních kampaní Imarto Bid Manager jedinečný a má konkurenční výhodu na trhu kontextové reklamy.

Objednávku rozpočtu a provedení kontextové reklamní kampaně můžete uskutečnit vyplněním daného formuláře pro kontextovou reklamu. Máte-li jakékoli doplňující otázky – neváhejte nám zavolat.

Poptávka E-commerce optimalizace

Použijte moderní technologie pro zvýšení prodejů na svých stránkách

Dále

Poptávka kontextní reklamy

Rychlý nárůst prodeje zboží nebo služby

Dále
Яндекс.Метрика