E-Shop který generuje zisk Jak je možné konverzi zvýšit?

V anatomii eshopu jsme zjistili, že zákazník hledá konkrétní zboží podle konkrétního klíčového slova. Je ovšem připraven toto zboží koupit?

Poté co jsme analyzovali české internetové podnikatelské prostředí jsme narazili na jednu důležitou věc. Z vyhledávačů jako Seznam a Google při zadání nepřesných klíčových slov jdou zákazníci, kteří se chtějí o výrobku dozvědět více. Proto je velmi složité naladit reklamní kampaň a SEO u internetových obchodů. Opačná situace se děje u srovnávačů zboží, kde jsou zákazníci již připraveni ke koupi. Zjistí zda je zboží na skladě a zda si ho může objednat a kdy ho dostane. Srovnávači cen jsou hlavním zdrojem odkud Vám přicházejí objednávky.
Na mapě kliků ze stránek eshopu je zřejmé, že zákazníci, kteří přišli z vyhledávačů se ke košíku ani nedostanou.

Pojďme se podívat jak přesměrovat zákazníky připravené ke koupi ze srovnávačů cen k nám do eshopu? Tím, že s použitím našeho softwaru, ve kterém vidíme přesná klíčová slova podle kterých zákazník zboží hledá jsme schopni získat relevantní informaci o tom jak přesně zákazník Vaše zboží hledá. Poté upravíme popis a název výrobku tak, aby 100% odpovídal hledaným výrazům.

Naše služba „e-commerce optimalizace“ se liší od SEO jednou zásadní věcí, opravdový kvalitní efekt SEO, který se dělá s cílem být vidět ve vyhledávačích jako Seznam a Google, nikoliv ve srovnavačích cen je vidět po cca 3 měsících.

Po námi provedené úpravě většinou stačí již cca 2 dny k dosažení efektního růstu prodejů.

Použijeme náš analytický software, který byl vytvořen speciálně pro srovnavače zboží a jednoduše zjistíme nejpopulárnější klíčová slova. Je to např. denně až 200 osob na populární klíčové slovo. Podle klíčových slov upravíme název artiklu a hlavně popis zboží, aby se 100% shodovali s nejpopulárnějšími klíčovými slovy.
Velmi důležitá věc, která má vážný vliv na fungování eshopu generující zisk je konverze e-shopu. Vysoká návštěvnost neznamená vysoký zisk z prodeje zboží. Co to znamená? Znamená to pouze hodně návštěvníků, kteří se většinou v inter. obchodě nezdrží ani minutu.

Jak je možné konverzi zvýšit? Prvotně je důležité vědět jak zákazník postupuje v obchodě, čili provést analýzu e-shopu. Naše metrika, kterou přidáváme k analýze Vám umožní vidět Váš e-shop očima zákazníka (dokonce ve videu) a vidět kam zákazník kliká a které části eshopu ignoruje. Úpravou vnitřní anatomie e-shopu je možné udělat z návštěvníků zákazníky. Své zákazníky máte na dosah ruky jen na ně správně dosáhnout.

Sjednejte si konzultaci nebo schůzku a dozvíte se jak zvýšit konverzi Vašeho eshopu.

Dále

Služba E-commerce optimalizace

Яндекс.Метрика